Відділ освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації

ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

22 листопада 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне проходив ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика , в якому взяли участь 217 учнів із  закладів загальної середньої освіти Ратнівського району.

      За підсумками роботи районного журі конкурсу переможцями стали:

                                                           3 клас

І місце – Ковальчук Ольга, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»   с.

Кортеліси (вчитель Пашкевич О.М.);

ІІ місце – Маринчук Федір , учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Видраниця (вчитель Авдіюк В.М.);

ІІІ місце – Космін Ангеліна , учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с.  Гірники (вчитель Ващук С.І.).

4 клас

І місце – Завадська Евеліна,  учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Дордюк І.В.);

ІІ місце – Шпак Софія, учениця  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  смт Заболоття (вчитель Білітюк О.Ф.);

ІІІ місце – Штик Олена, учениця ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Заброди (вчитель Маркова Л.С.).

                                                          5 клас

І місце – Аврамук Аліна, учениця ОЗО НВК ЗОШ «ЗОШ І-ІІІ ступеня- дитячий садок»  с. Заброди (вчитель Тарасюк К.М.);

ІІ – Нінічук Анна , учениця ЗОШ І-ІІ ступеня с. Піски - Річицькі (вчитель Кобець А.Ю.);

ІІІ  – Денисюк Дарина, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Глущуцк (І.Ф).

 

 6 клас

 

І місце – І місце – Мосійчук Юлія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Тур (вчитель Менько Р.В.);

ІІ місце – Середюк Дарина  , учениця НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок»  с. Мельники - Річицькі (вчитель Дейнека С.А. );

ІІІ місце – Чикун Марія, учениця ЗОШ І-ІІ ступеня с. Піски-Річицькі (вчитель Пекун Т.І.).

               

 

 

 

 

 

 

                                                          7 клас

І місце – Рудчик Антоніна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Видраниця (вчитель Лахтюк Г.М.);

ІІ місце – Соботович Софія, учениця ОЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Заброди (вчитель Тарасюк К.М.);

  ІІІ місце – Дудкевич Олена, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт    Ратне (вчитель Хозей О.М.).

              

                                                     8клас

І місце – Лукашик Марія, учениця  ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Долюк В.М.);       

ІІ місце – Головій Вікторія , учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  смт Заболоття (вчитель Шевчук Т.М.);

ІІІ місце – Ковч Вікторія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Гірники (вчитель Гурська Н.М.);

ІІІ місце – Самарчук Соломія  , учениця  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Річиця (вчитель Савчук В.С.).    

   

                                                      9 клас

І місце – Дейнека Вікторія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Корінчук А.І.);

 ІІ місце – Сідловська Юлія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани (вчитель Козел О.А.);

ІІІ місце – Михалевич Анна  ,  учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Северенюк Л.А.).

 

                                                 10 клас

І місце – Трофимук Юлія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Самари-Оріхові (вчитель Октисюк Т.І.); 

ІІ місце – Дудка Дарина , учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»  с. Замшани (вчитель Бірук Т.С.);

ІІІ місце – Кобець Аліна, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Річиця (вчитель Савчук В.С.).

 

                                               11 клас

І місце – Харлампович Софія , учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне (вчитель Лукянюк Г.А.);

ІІ місце – Касянчук Юлія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне (вчитель Северенюк Л.А.);                                                 

ІІІ місце – Куничник Анастасія, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники (вчитель Горох В.В.).

 

Обласний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  відбудеться 07 грудня 2019 року на базі – закладу загальної середньої освіти «Ліцей №7 м. Ковель» . Побажаємо учасникам від нашого району високих результатів та перемог!



« повернутися до списку новин